background

Yüz Bakımı

Cildin tüm ihtiyaçları için inovatif, güvenilir dermotolojik çözümler... Dermoskin dermotoloji alanında güzel görünüm kadar sağlığa da önem vererek, problemlerin altta yatan nedenlerini hedef alır. Cildinizin hassasiyetine göre oluşturulmuş, doğru etken maddeleri doğru PH’larda kullanarak hazırlanmış formülasyonlarımızla tanışın! 10 yılı aşkın süredir dermatologların yoğun olarak tavsiye ettiği Dermoskin ile cilt sağlığınız için cilt tipinize uygun en doğru rutini oluşturun!

Dermo Blog

Image
Kuru Ciltler için Covid döneminde sık yıkanan eller ve cilt savunmamız için çözümler
Halk sağlığı için devamlı el ve yüz yıkayın diyoruz ama sabun pH olarak baziktir ve cildin, elin üzerindeki derinin hem yağ, hem pH hem de mikrobiyata dengesini bozar. Bu da cildi zararlı mikroplara ve virüslere açık hale getirir.

Özellikle çamaşır suyu vs gibi eller için daha da yıpratıcı, pH dengesi güçlü bazik kimyasallar kullanıldığında, ellerimiz daha da hızlı hasar görür. Deride kuruma ve çatlaklar görülür. Aşırı kuruma durumunda, kaşınma, sertleşme, çatlama gibi mikropların elden vücuda girmesi için uygun ortam yaratan riskli bir durum görülebilir.


Devamı...
Image
Sivilceli ve Yağlı Ciltler için Çözümler
Cilt üzerinde ki ölü hücrelerin giderilmesi, nem kaybının da önlenmesi bir çok sorunun çözülmesine öncülük eder. 

Devamı...
Image
Saç Dökülmelerine Karşı Neler Yapılabilir
Yazımızda saç dökülmelerine karşı saçlarınızın bakımı yollarından bahsedeceğiz.

Devamı...