• Be Bright Liposomal Vitamin C Complex Serum
  • Be Bright Liposomal Vitamin C Complex Serum

Be Bright Liposomal Vitamin C Complex Serum

Yüz Bakımı | Kırışıklık | Serum Ailesi

Liposomlar, C Vitamini gibi besinleri kapsülleyebilir ve onları oksidasyon ve bozulmadan korurken hızlı bir şekilde kan dolaşımına ve hücrelere taşıyabilir. Liposomların eşsiz dağıtım sistemi, diğer standart C Vitamini takviyesi formlarına kıyasla çok daha üstün emilimini sağlamaya yardımcı olur.  Liposomal C Vitamini daha yavaş bir atılım oranına ve en yüksek emilim faktörüne sahiptir. C Vitamini Güçlü bir antioksidan olup cilt lekelerine ve yaşlanma belirtilerine karşı bakım yapar. Cildi DNA hasarına karşı korur ve ciltteki kolajen miktarının artmasına yardımcı olur. Hyaluronic Acid’in ciltte emilimini arttırır. Bu sayede cildin nemlendirilmesine yardımcı olur. Lipozaomal C Vitamini ve Ferulik Asitin güçlü antioksidan özelliği ile beraberinde bulunan Hyaluronik Asit yardımıyla cildin sıkılaşması ve kırışıklık görünümünü azalması için cilde bakım yapar.    

Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
30ml -  899,90 TL

  • Ferulic Acid: Güçlü bir antioksidandır. Cilde aydınlık vererek cilt lekelerinin azaltılmasına yardımcı olur. Yaşlanma belirtilerine karşı bakım yapar. Güneşin zararlı ışınlarının oluşturduğu foto yaşlanma sürecinin geciktirilmesine yardımcı olur.                                                                                                          
  • Hyaluronic Acid: Yüksek su tutma kapasitesi vardır. Bu sayede cildin nemini ve elastikiyetini geri kazandırır ve kırışıklık görünümünün azalması için bakım yapar.

Dermo Blog

Image
Dr. Melis Durası ile Yeni Babycare Serisini Tanıyalım
Mikrobiyom uzmanı Dr. Melis Durası ile yeni serimiz Babycare'i konuştuk.

Devamı...
Image
Eczacı Hatice Sarıyer 'Be bright' serisini anlatıyor
Güneş lekesi neden olur ve nasıl korunuruz?

Devamı...
Image
Sivilceli ve Yağlı Ciltler için Çözümler
Cilt üzerinde ki ölü hücrelerin giderilmesi, nem kaybının da önlenmesi bir çok sorunun çözülmesine öncülük eder. 

Devamı...

İçindeki Etken Maddeler