Değerlerimiz

Firmamız 1970’li yılların başında eczacılık ve ecza depoculuğu ile sektörde faaliyet göstermeye başlamış, 1990’lı yılların ortasından bu yana dermatolojik  ürün ithalatı ile dünya markalarının Türkiye'de satış ve pazarlamasını gerçekleştirmiş ve 2007 yılından sonrada Dermoskin markası ile üretime geçmiştir.

Marka felsefemiz cilt sağlığına bütünsel bir yaklaşımla odaklanarak cildi sürekli sağlıklı ve bakımlı tutmaktır.
Dermatolojik çözümler sunan Dermoskin, bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış ve dünyanın en önde gelen ham madde tedarikçilerinden temin edilen etken maddeler ile en son trendler ışığında GMP koşullarında üretilen formülasyonlar geliştirmektedir.

  • Image

Neden Dermoskin?

Cildin tüm ihtiyaçları için inovatif, güvenilir ve tüketici odaklı dermatolojik çözümler...

Etkin Formülasyon

Her cilt tipi için özenle seçilmiş etken madde ve oranlarla formüle edilen Dermoskin ürünleri 10 yılı aşkın süredir dermatologlar tarafından tüm Türkiye’de tavsiye edilmektedir.

Güvenilir Ürünler

Dermoskin markası altında geliştirilen tüm ürünler çevre ve tüketicinin korunması açısından kozmetik yönetmeliği gereğince güvenlik değerlendirmeleri yapılarak piyasaya sunulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Satış öncesi ve sonrasında tüm tüketici yorum ve soruları AR-GE laboratuvarımızdaki kimya mühendisleri ve eczacılar tarafından cevaplanmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Tüm sorularınız ve ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Formu