• Be Bright Liposomal Collagen Peptide Complex Serum
  • Be Bright Liposomal Collagen Peptide Complex Serum

Be Bright Liposomal Collagen Peptide Complex Serum

Yüz Bakımı | Kırışıklık | Serum Ailesi

Collagen cilt yaşlanması ile doğru orantılıdır. Collagen lifleri zamanla hasar görür ve azalır. Collagen doğal bir nemlendirici, yenileyici etki gösterir. Collagen suyu bağlamak için mükemmel yeteneğe sahiptir. Ciltte bir film tabaksı oluşturarak cildin su kaybetmesini önler ve gün boyu cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Böylece cildin daha parlak, aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Lipzomal Kolajen Peptitler, cilde hızlı bir şekilde nüfus ederek yaşlanma belirtilerinin hafiflemesi, cildin daha parlak ve canlı görünmesi için bakım yapar. Hyaluronik Asit ve Saccharide Isomerate yardımıylada cildin uzun süreli nemlenmesine yardımcı olur. 

Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur.
30ml -  719,90 TL

  • Collagen Peptite: Cilt yoğunluğunu arttırarak kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Cilt hasarını önler ve dokuların yenilenmesini sağlar. Cilde aydınlık ve parlaklık verir.                     
  • Hyaluronic Acid: Yüksek su tutma kapasitesi vardır. Bu sayede cildin nemini ve elastikiyetini geri kazandırır ve kırışıklık görünümünün azalması için bakım yapar                                   
  •  Panthenol: B5 vitamini olup cilt bariyerini güçlendirerek cildi besler ve nemlendirir. Hücre yenileyici etkisi ile cildin daha dolgun ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu cilt hasarına karşı koruma sağlar.                                                   
  • Niacinamide: B3 vitamini olup cildi nemlendirerek ciltteki gözeneklerin küçülmesine ve koyu leke görünümünün azalmasına yardımcı olur.                                                                           
  • Saccharide Isomerate: Yüksek nemlendirme özelliği ile cilde 72 saat derinlemesine nemlendirme sağlar. Saccharide Isomerate Gliserinden %38 daha yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir.      

Dermo Blog

Image
Dr. Melis Durası ile Yeni Babycare Serisini Tanıyalım
Mikrobiyom uzmanı Dr. Melis Durası ile yeni serimiz Babycare'i konuştuk.

Devamı...
Image
Eczacı Hatice Sarıyer 'Be bright' serisini anlatıyor
Güneş lekesi neden olur ve nasıl korunuruz?

Devamı...
Image
Sivilceli ve Yağlı Ciltler için Çözümler
Cilt üzerinde ki ölü hücrelerin giderilmesi, nem kaybının da önlenmesi bir çok sorunun çözülmesine öncülük eder. 

Devamı...

İçindeki Etken Maddeler