• Güneş Koruma Serumu SPF50+

Güneş Koruma Serumu SPF50+

Güneşten Korunma | Yüz Bakımı

Güneşe çıkmadan 20 dakika önce temizlenmiş cilde 4-5 damla ürünü avucunuza döküp parmak uçlarınızla yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Yüzme ve spordan sonra ürün tekrar sürülmelidir. Güneş altında uzun süre kalınması durumunda 2-3 saat aralıklarla ürün kullanımını tekrarlayabilirsiniz.
Be Bright Liposomal Serumlar ile birlikte kullanıldığında öncelikle Liposomal Serumların en az 20 dakika emilimlerini beklemek gerekir. Daha sonra yüzün tamamına Dermoskin Güneş Serumunu uygulayabilirsiniz.

Tüm cilt tipleri için kullanılama uygun olan Dermoskin Güneş Koruma Serumu SPF50+ hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar. Özellikle Be Bright Liposomal Serumların kullanılmasında uygulama kolaylığı nedeniyle güneş koruma olarak tercih edilirler.
Ürün içeriğinde güçlü antioksidan özellikleri bulunan Camellia Oil, Lavender Oil, Meadowfoam Oil ile cildin yatıştırılmasına, yenilenmesine ve erken yaşlanma etkilerinin azalmasına, Tamanu Oil ile de cildin UV ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. E vitamini, cilde yumuşatıcı ve nemlendirici bakım yapar.


 

  • Meadowfoam Seed Oil; Cildin yatıştırılmasına, yenilenmesine ve erken yaşlanma etkilerinin azalmasına yardımcı olur.
  • Camellia Oil; Cildin yenilenmesine, yatıştırılmasına yardımcı olur.
  • Lavander Oil; Erken yaşlanma, cildin yenilenmesi ve yatıştırılmasına yardımcı olur.
  • Tamanu Oil; Tamanu Oil ile de cildin UV ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur.
  • Vitamin E (Tocopheryl Acetate); Serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidandır. Cilde yumuşatıcı ve nemlendirici bakım yapar.

Dermo Blog

Image
Dr. Melis Durası ile Yeni Babycare Serisini Tanıyalım
Mikrobiyom uzmanı Dr. Melis Durası ile yeni serimiz Babycare'i konuştuk.

Devamı...
Image
Eczacı Hatice Sarıyer 'Be bright' serisini anlatıyor
Güneş lekesi neden olur ve nasıl korunuruz?

Devamı...
Image
Sivilceli ve Yağlı Ciltler için Çözümler
Cilt üzerinde ki ölü hücrelerin giderilmesi, nem kaybının da önlenmesi bir çok sorunun çözülmesine öncülük eder. 

Devamı...

İçindeki Etken Maddeler

Vitamin E (Tocopherol Acetate)

Serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidandır. Cildi UV ışınlarının zararlarından korumaya, leke ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hasar görmüş cilde besleyici ve yatıştırıcı etkisi vardır.Güçlü bir antioksidandır. Cildin su tutma kapasitesini arttırır, hücre yenilenmesini hızlandırır. Sodium Ascorbyl Phosphate ile yüksek oranda birlikte kullanımı cildin beyazlamasında leke oluşumunun baskılanmasında güçlü sinerji yaratır.